úterý 9. května 2017

WROCLAW


Tak to vypadá, že se mi ty úterky na přidávání článků nějak zamlouvají, jinak to nechápu:D protože tohle už je třetí článek po sobě, který vydávám v úterý:D no nic, jak jsem slibovala je tady (sice opět opožděně:D) ale přece, samostatný článek z Wroclawi. V den příjezdu jsme se byli podívat do parku, který není sice úplně v centru, ale rozhodně stojí za vidění, hlavně teda japonská zahrada! Na focení je to tam jak dělaný, takže přítele a ségru jsem otravovala co chvíli:D po procházce parkem jsme se pak jeli ubytovat. Měli jsme příjemný hotel s moderním vybavením, takže já byla spoko:D jediný co, celý dva dny nešla WiFi!! Tudíž to bylo něco pro mně, jakožto závisláka prvního stupně:-))):D takže jsem si co chvíli zapínala data, abych měla aspoň trochu přehled co se děje:D a taky abych mohla milostivě postnout aspoň stories:D pak jsme ještě na chvíli vyrazili do města, kde jsme se šli podívat do centra a taky na Sky Tower, ze které jsem postovala dvě fotky už na instagram, pak jsem se ségrou nafotila rychle outfit, který jste viděli v posledním článku a pak jelikož nás už bolely neskutečným způsobem nohy jsme si říkali, že se teda půjdem někam najíst. Jak jinak, všude kam jsem chtěla já, aby to bylo taky fotogenický, tak bylo plno:D a když už mi to teda bylo ve finále jedno kam, tak sem se těšila, že si dám aspoň na závěr dne můj oblíbený Caesar salát a co? Servírka mi řekla, že mi už takhle večer udělají jedině burger nebo pizzu, takže ten den už to víc na pos*ání být nemohlo:D WiFina nešla, jídlo jsem si nedala, ale tak aspoň jsem byla tak unavená, že jsem šla brzo spát. Brzo u mě znamená +- půl 1 ráno, jelikož můj normální čas na spaní je nejdřív ve dvě o půl 3:D což je já vím, docela šílený.


Druhý den ráno jsme vyrazili do takové té klasické historické části města a šli jsme si i s přítelem na most zamilovaných pověsit náš zámek a zahodit klíč do řeky:D (jak romantické) nicméně fotek už je z této části míň jelikož ono je to všechno poměrně stejný, a taky kdyby se mě někdo zeptal, odkud vlastně pocházím, mohla bych už s klidem říct, že jsem napůl Polka, jelikož jsem v Polsku navštívila už snad všechny velká a taková ta stěžejní města:D dejte mi vědět, jak se vám fotky líbí a jestli jste Wroclaw někdy navštívili a příště se můžete těšit na další outfit:)

5 komentářů :

  1. To jsou vazne nadherny fotky, urcite jste si cas ve Wroclawi moc uzili, aspon to tak vypada!
    Moc vam to spolu slusi. <3

    OdpovědětVymazat
  2. Good site you've got here.. It's difficult to find quality writing like yours nowadays. I honestly appreciate individuals like you! Take care!! yahoo mail login

    OdpovědětVymazat