pátek 3. února 2017

COLD SATURDAY


Krásný pátek všem:) dnes tady mám pro vás další outfit, kde má premiéru jednak moje kabelka z minulého článku a taky nový kabát ze Zary. Mám ho sice už asi dva měsíce, ale všichni tady asi zaznamenali mou rychlost sdělování čehokoliv, takže pokud mě nesledujete na instagramu, tak ho vidíte až právě teď. Mám k němu ale docela vtipnou story:D jelikož jsem si ho chtěla objednat už hrozně dlouho, ale pořád jsem váhala, jestli někde nebude nějakej lepší (jasně že nebude:D Zara má prostě kabáty číslo jedna a od jinud kabáty a vlastně ani bundy nemám:D haha) nicméně nebyla jsem si stále jistá až jeden večer jsem si říkala, že se podívám, jestli ho stále mají, protože sem prostě ten den měla divný pocit, že už by další den nemusel být. Jakmile projíždím stránku, tak jsem začínala už celkem cítit paniku, protože nikde v kategorii mezi kabáty nebyl, takže jsem si to sjela ještě jednou, jestli jsem ho náááhodou v tom stresu nepřejela a samozřejmě, že jo!:D tak se podívám, jaké mají velikosti a vidím prostě poslední Sko?? Takže v tu chvíli, okamžitě šílený desetiminutový maraton plný vyplňování údajů až k samotnému placení:D až jakmile mi přišel potvrzující email, konečně jsem se uklidnila. Nicméně jako bych to neříkala?! Další den se podívám, jestli to náhodou nebyl klasický marketingový tah, aby lidi objednávali jak zběsilí, když vidí svítit poslední kus jejich velikosti, tak tentokrát NE. Můj vyvolený kabát další den v této barvě jednak neměli a hlavně byl o jednou tolik zdražen, takže tomu se říká víc štěstí jak rozumu, anebo, zdravý rozum?:D každopádně moje tušení mělo něco do sebe! A mimochodem, 3.000,- bych za zrovna tento kabát vážně nedala:D utrácím za oblečení hodně, ale zrovna tento kabát ceně, na kterou jej zdražili dvakrát neodpovídá, nemyslím to ani tak po vzhledové stránce jak materiálem. Je to totiž opět další kabát do mojí sbírky jak jinak než na styl:D teplo v něm fakt není -_- ale já se obětuju:D noo, docela jsem se rozepsala jak vidím, takže už jen v rychlosti. Fotky jsme fotili s přítelem minulý víkend, kdy jsem ho opět po sto letech donutila jít mě nafotit s podmínkou, že si uděláme procházku, ale bylo krásně sluníčko, tak proč ne, až na tu šílenou kosu! a já, jelikož jsem chtěla mít pěkný fotky, klasicky jsem se velmi vydatně oblékla do -3:D takže mi celou cestu mrzly hlavně nohy, protože zrovna tyhle boty naprosto nesnáším! Jsou pěkný jen na fotce:D, jinak za normálních okolností na mě uvidíte pouze a jedině UGGs. To by bylo asi pro dnešek vše a brzy se můžete těšit na další článek:) a budu ráda, když mi napíšete, jak se vám dnešní outfit líbí.
coat, jeans Zara
turtleneck - Lindex
watch - Fossil
sunglasses - Ray Ban
bag - Uterque

5 komentářů :

 1. Krásný outfit a kabát, moc ti to sluší:-) fotky se vážně povedly

  OdpovědětVymazat
 2. Moc se mi tvoje outfitové fotky v poslední době líbí:) jsou zajímavě nafocené:) jinak máš moc krásnou pleť a zároveň i make-up;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tvůj příběh s kabátem je fakt zajímavej:D pobavila jsem se, ale naprosto tě chápu, protože je to vážně skvělej kousek (y) jinak outfit se mi celkově moc líbí, všechno k sobě krásně ladí:)

  OdpovědětVymazat
 4. Ta první fotka je úplně super momentka:) jinak je opravdu vidět, že máš vkus:-) zatím jsem neviděla u tebe outfit, který by se mi nelíbil:) jinak neuvažovala si, že by si udělala nějaký Q&A článek nebo stěhovací článek?

  OdpovědětVymazat