pátek 6. ledna 2017

BEST MOMENTS OF 2016


Je tady první článek v novém roce a já si pro vás připravila ještě malou rekapitulaci roku 2016. Původně jsem chtěla článek vydat 31.12.2016 ale jelikož jsme byli už od pátku s kamarády a připravovali se na Silvestr, tak jsem článek nestihla udělat a tím pádem ani vydat. No nevadí, každopádně udělala jsem dvě koláže fotek. Jedna koláž se týká takových mých instamomentů nebo prostě fotek, na které když se podívám, vždycky se mi vybaví, co jsem v daný moment dělala a jsou to tak nějak moje oblíbené vzpomínky co mají svoje příběhy:) a druhá koláž je vyloženě o loňských zážitcích a zachycení momentů s mými nejbližšími. Rok 2016 bych hodnotila tak, že mi dal mnoho zkušeností do života, ale upřímně jsem ráda, že je mu konec a doufám, že tento rok bude o milion procent lepší. Na loňský rok mám sice plno krásných vzpomínek ale bohužel i pár špatných, každopádně řekla bych, že k závěru to opět ty dobré převážily a taky jsem tak učinila pro mě dost zásadní životní krok a odstěhovala se od rodičů a začala bydlet spolu s přítelem.


V téhle koláži jsou fotky například z dovolené v Gdaňsku anebo v Zakopanem, kde jsem byla v létě s rodiči a jsem ráda, že jsem se tam mohla podívat. Dále různé fotky jídel převážně z pražských restaurací, které vždy s kamarádkama pravidelně navštěvujeme:) dále celkově vzpomínky na léto, letní focení a samozřejmě i nějaké to zachycení dárků, které jsem dostala k 20. narozeninám:)


Druhá koláž je jak už jsem psala o zážitcích a zachycení momentů s mými nejbližšími. Takže samozřejmě na fotkách nesmí chybět přítel, se kterým i když loňský rok nebyl úplně tak, jak bych si představovala, stejně je nakonec zase vše jak má být. Dále zachycení momentů a různých holčičích sezení s kamarádkami. Pak taky asi hlavní zážitek loňského roku, na který jsem čekala vlastně už od podzimu 2015 a tím byl koncert Justina Biebera, kde jsem byla s přítelem, sestrou  a její kamarádkou, a za mě to byl asi nejlepší zážitek jak za loňský rok tak celkově za celý svůj život! Chápu ale, že ho někdo prostě nemusí, ale já ho mi lu ju!:D a dojem z koncertu? Nejnejnejnejlepší! Konečně jsem ho viděla prostě naživo, a i kdyby celej koncert odzpíval na playback, tak mě by to upřímně bylo asi úplně jedno:D, protože už jen to, že prostě vůbec přijel, bylo neskutečný a celá ta atmosféra tam! Každopádně i když jsem tomu moc nevěřila v té šílené mase lidí co na něj čekala před O2 arenou už třeba 8 hodin předem, že bysme mohli být vepředu u podia (i když jsem si to přála nejvíc na světě) tak světe div se, nějakým záhadným způsobem jsme se tam dostali:D a kdo na tom byl absolutně nejlíp byla ségra, jelikož ji nebylo zrovna ten den moc dobře, tak ji pak na chvíli odvedli i (bohužel/bohudík) do zákulisí a pak samozřejmě mohla zůstat ve VIP prostorách, tudíž se Justina mohla i dotknout!!:D každopádně já byla hned za plotem VIP zóny pro security, takže výhled skoro stejnej haha!:D když se tak ale dívám, tak fotky, co jsem zrovna do koláže zvolila jsou zrovna z pohledu, kdy byl Justin uprostřed jeho pódia tím pádem to vypadá, že jsem stála nevím kolik kilometrů daleko:D dalším skvělým zážitkem byl letní festival Mácháč, na kterém jsem byla se dvěma kamarádkami a třemi kamarády a byl to ten nejlepší festival a celkově zakončení loňského léta!:) pak tady mám nějaké štřípky z blogerské akce Noire, o které jsem vám psala v posledním článku, pak taky pár fotek z nového bytu a samozřejmě na závěr nesmí chybět Silvestr a ohňostroj!:)


Tímto bych ukončila celý rok 2016 a začala tak novou kapitolu. Chtěla bych tak poděkovat především mým rodičům, za to všechno, co pro mě v loňském roce udělali, jak při mně stáli a stojí a ve všem mně maximálně podporují a ženou dál. Asi nikdy jim nebudu moct dostatečně poděkovat a projevit vděčnost za to všechno, ale i přesto, že to nikdy nedávám dostatečně najevo, tak si vážím všeho, co pro mě kdy udělali a jsou to bezpochyby ti nejlepší rodiče na světě a nevyměnila bych je za cokoliv na světě!

Na závěr chci taky poděkovat mým nejbližším kamarádkám, za které jsem neskutečně vděčná, jelikož mi byly druhou největší oporou v mojem letním totálně nahovno (jinak to vyjádřit nešlo) období, pak taky, když nemám zrovna náladu na nic a z minuty na minutu se rozhodnu v pátek večer, že chci jít na párty, tak se nevymlouvají a prostě jdou:D takže to o něčem svědčí haha:D zkrátka mám ty nejlepší kamarádky na světě  jmenovat je nebudu, myslím, že si jsou vědomy, o kterých je řeč!:)

A úplně na závěr, bych tak chtěla poděkovat vám všem, kteří sem stále chodíte, i když jsem nebyla teď vůbec aktivní a přidala vždy jen dva články za měsíc, tak jsem neskutečně vděčná za vaši podporu a každý komentář, který mi napíšete!:) v novém roce se budu snažit zase víc přidávat a taky plánuju už konečně dokončit vzhled blogu k obrazu mému!


JEŠTĚ JEDNOU JEDNO VELKÉ DĚKUJI!!!

8 komentářů :