úterý 20. prosince 2016

NOIRE FASHION


Krásné úterý, dnes mám pro vás místo slibovaného outfitu článek, který už mám v počítači asi dva měsíce, protože přesně před dvěma měsíci jsem byla v Praze pozvaná na jeden event, který se týkal představení nové značky kabelek Noire. Když mi přišla nabídka, jestli bych se nechtěla zapojit do projektu Noire, tak jsem ani minutu neváhala jelikož mě celý tento projekt nadchl hlavně touto zásadní věcí, tak určitě čtěte dál..


Na začátek musím říct, že celá akce se konala v nádherných prostorách The Senses. Pro všechny blogerky byl přichystaný bohatý raut, různé druhy vína a taky samozřejmě to hlavní, prezentace samotné kabelky. A co mě tedy tak uchvátilo? Kabelka má svoji vlastní aplikaci! Ano čtete správně, kabelka s vlastní aplikaci, kterou si samozřejmě můžete stáhnout jak v AppStoru tak i v GooglePlay když zadáte Noire fashion. Každá kabelka má totiž jedinečný kód a žádná jiná už s daným kódem neexistuje, tudíž budete mít vždy originál. Kabelku si poté můžete zaregistrovat právě do výše zmiňované aplikace a ostatní si vás tak můžou vyhledat podle kódu na kabelce. Aplikace slouží hlavně primárně pro přidávání inspirativních outfitů anebo focení haulů, co nového jste si aktuálně koupili. Musím říct, že mě projekt opravdu hodně zaujal a jsem ráda, že mohu být jeho součástí. O kabelce určitě ještě uslyšíte, měla by mi už brzy přijít, ale to bych nebyla já, aby nebyly nějaké komplikace:D a jelikož jsem si vybrala kód, na kterém trvám, tak si holt musím počkat:D celá akce se mi moc líbila, a tak jsem vám zachytila alespoň pár detailů z celého eventu:)


4 komentáře :

 1. Páni, tam muselo byť krásne:)

  Saja Frey blog

  OdpovědětVymazat
 2. Jee, Noire uz me taky oslovil na spolupraci. Musela to byt super akce!!! ;)
  S laskou
  Sandra / http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 3. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší šance na výhru

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat