středa 14. prosince 2016

JOY OF GIVING PANDORA


Další článek je tady a já vám v něm dnes přináším už lehce té Vánoční atmosféry. Vánoce se pomalu ale jistě blíží, a tak je načase začít pomalu finišovat s nákupem dárků. Já sama za sebe musím říct, že mám dárek zatím jen pro ségru a přítele:D takže ještě mě to nákupní šílenství čeká! Každopádně v dnešním článku mám pro vás fotky a třeba i malou inspiraci, pokud vůbec nevíte co byste měli koupit například mamince, ségře anebo třeba nejlepší kamarádce. Za mě je Pandora srdeční záležitost a myslím si, že potěší vždycky každou z nás. Je jedno o jaký šperk se zrovna jedná, ať už náramek, prstýnek náušnice anebo řetízek, šperky jsou všechny perfektní a každý si najde to svoje. Vánoce samozřejmě nejsou jen o tom, kolik si dáme dárků a kdo komu koupí dražší věc, je to hlavně i o tom pocitu klidu a štěstí, o tom, že můžete trávit čas s rodinou a svými blízkými a užívat si tu klidovou atmosféru, která je jen jednou za rok. Né že bychom si takové chvilky nemohli udělat i během roku:D ale přeci jen na Vánoce, je ten pocit a atmosféra jiná. Doma to voní napečeným cukrovím, všude jsou vánoční dekorace, stromeček a spousta jídla haha:D každopádně jsem zase odbočila, tak abych se vrátila k tématu dnešního článku, nafotily jsme s kamarádkou tyhle fotky, kde jsem chtěla zachytit pár takových těch okamžiků a právě i to moje výše zmiňované předávání dárků blízké osobě:) takže děkuju S., že vydržela věčné pózování a držení jedné polohy:D, až jí z toho ztuhly nohy, že v nich měla "mravence" ale myslím, že to stálo za to, protože fotky se ve finále povedly víc než jsem čekala a hrozně se mi líbí! Určitě mi napište co milujete na Vánocích vy a jak se vám fotky líbí a už brzy čekejte konečně další outfit!:)
6 komentářů :

 1. Tak ty fotky jsou naprosto bozi, sice jsem tenhle clanek videla u vice blogerek, ale je hezky to videt i u tebe! Vis, ze jsem ani nevedela, ze Pandora dela takhle krasny sperky??!! Hlavne ty prstynky jsou bozi, to by byl perfektni darek pro mamku! ;)
  S laskou
  Sandra / http://www.shineoffashion.com

  OdpovědětVymazat
 2. Všechny fotky a šperky jsou nádherné 😍

  OdpovědětVymazat
 3. To jsou nádherné fotky! Šperky se mi moc líbí a s kamarádkou vám to moc sluší:)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný článek a moc vám to sluší holky<3 připomínáte mi Serenu a Blair z GG <3 :)

  OdpovědětVymazat
 5. Vánoce jsou pro mě taky svátky klidu a užívám si hlavně ten čas s rodinou protože studuju v Praze takže moc doma v Ostravě nebývám, takže je to pro mě nejoblíbenější svátek v roce když jsme všichni pospolu:) jinak fotky se ti moc povedly!:)

  OdpovědětVymazat