pondělí 17. října 2016

HAPPIEST


Štěstí. Tohle slovo pro každého z nás znamená něco jiného, konkrétně ale pro mě to znamená, být vnitřně šťastná. Mít někoho, díky komu šťastná jsem a kdo mě šťastnou dělá. Ano. Myslíte si to nejspíš zcela správně. Je to tenhle kluk. Muž, díky kterému jsem byla vždycky šťastná, ale i párkrát nešťastná, což jste myslím i před létem zaregistrovali. Každopádně tento vztah mi dal za celou tu dobu neskutečně moc. Za chvíli už to budou čtyři roky. Je to až neuvěřitelný, jak ten čas letí. Přijde mi, že to bylo nedávno, co jsme se poprvé viděli a seznámili.


Důvod proč ale dnešní článek vůbec píšu? Těch je asi tak milion, avšak napíšu sem asi jen ty nejpodstatnější, které objasní celou situaci, ke které jsem se chtěla už hodně dlouho vyjádřit, jen jsem ale pořád nevěděla, jestli to chci vlastně vůbec rozebírat nebo ne. Nakonec jsem si řekla, proč vlastně ne. Vždycky jsem vás tady z 80% o všem informovala, tak bych to neměla měnit a ani nechci. Není to totiž ani nic dramatického:D jen abyste si nemysleli, že to je bůh ví jak závažná situace, jen se prostě změnily okolnosti, to je vše.Před létem jsem říkala, jestli si někteří vzpomínáte, že se na konci prázdnin budu stěhovat do Prahy. Taky že tomu tak mělo být, protože mě tady kde bydlím, absolutně nic nedrželo, a tak jsem konečně chtěla začít jinde svůj vlastní život. Důvodem ale, proč jsem se stále do Prahy neodstěhovala, je přítel. Ano, možná si někteří řeknou, že jsem udělala chybu, ale já to tak necítím. Určitě všem došlo, že před létem jsme se na chvíli rozešli a bylo to na mě hodně znát, a i když jsem na venek působila, že mi to je jedno, tak v sobě jsem to pořád měla, ten pocit, že jsem prostě nešťastná.


Nicméně já se nějak začátkem léta přestala snažit o to, abychom se k sobě vrátili, protože asi všichni známe tu chlapskou hrdost a já už to prostě neměla za potřebí, takže jsem byla rozhodnutá, že je to pro mě uzavřeno, že se s tím prostě po čase vyrovnám a na konci léta se stěhuju. I přesto jsem mu dávala ale čas na „rozmyšlenou“ do první poloviny srpna, pak jsem věděla, že už budu definitivně směřovat jinam. A co? Klasicky se vše obrátilo o milion stupňů a najednou druhá strana začala jevit zájem? Každopádně nevěděla jsem, co od toho čekat, takže jsem si nechávala jistý odstup a nebrala to nějak vážně, chtěla jsem, aby mě přítel něčím přesvědčil, že si je vědom chyb, které udělal a že pro mě udělá cokoliv. Pak to přišlo, to patřičné gesto, které mě „donutilo“ se nad tím vším co bylo povznést a nechat to určitým způsobem být, i když..:D musím říct, že jsem asi horší než se zdám, každopádně:D nebudu to asi dál rozvádět a zbytečně jak se říká, házet perly sviním:D už tak je v mém okolí o každodenní diskuzi postaráno víc než dost, což mě na druhou stranu opravdu hřeje u srdce:D:)


Závěrem ale mého článku je konečné vysvětlení, proč teda nejdu do Prahy. Rozhodla jsem se tak především hlavně k vůli sobě a zůstávám tady s přítelem, kde začneme spolu novou etapu a tou je společné bydlení. Ano čtete správně, budu se stěhovat. Sice né do Prahy, ale tak naštěstí nemám Prahu na konci světa, takže tam kdykoliv za kamarádkama můžu jet:) ale rozhodli jsme se společně s přítelem pro tento nový životní krok. Jsem plná očekávání, jaké to bude atd…už je to ale poměrně za dveřmi, protože příští neděli už budeme mít klíče od bytu a konečně začne zařizování a tohle všechno okolo toho, takže pak se snad můžete i těšit na nějaký ten článek v podobě roomtouru. Musím ale říct, že to všechno to je poměrně vyčerpávající, protože už měsíc nedělám nic jiného, než že všechno vybírám, ladím k sobě a podobně, a jelikož já jsem na tyhle věci hodně akorátní, tak je to docela ubíjející a klasicky je všechno na mě:D přítel je asi jako každý druhý chlap spokojen se vším co vyberu takže, tím je to o to jednodušší, že máme téměř stejný vkus:D pokud jste článek dočetli až sem, tak vám moc děkuji a doufám, že moje rozhodnutí alespoň trochu chápete a budu ráda za jakoukoliv vaši reakci:)

PS. fotky vznikly za přítelovy mimořádné fotící nálady:D

10 komentářů :

 1. To je krásné, že vám to takhle dopadlo nakonec:) a nic si z ostatních nedělej, pochopila jsem asi že ti přítele závidí nebo tak něco:D takže to vůbec neřeš, takové holky vždycky byly a vždycky budou:) doma ho budeš mít ty a to je hlavní, a už se moc těším na článek z nového prostředí!:)

  OdpovědětVymazat
 2. Bože vy ste tak krásni! Nech vám to vydrží čo najdlhšie :)) ♥
  Girl with pink nails aj s GIVEAWAY!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Krasny clanek a jeste krasnejsi fotky! Moc pekny povidani, uplne me ten text pohltil! Moc vam preju aby vam to vydrzelo a jsem za tebe rada, ze jsi jdes za svym snem a doufam, ze budete v Praze stastni!!! ;)
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  OdpovědětVymazat
 4. To je tak krásný! Tak ať máte pohodové společné bydlení :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 5. Ježiši já jsem snad nikdy hezčí pár neviděla! Hrozně k sobě pasujete a fotky jsou krásný<3 jinak vám přeju mnoho úspěchu ve společném bydlení:) a třeba se za pár let pro Prahu rozhodnete společně:)

  OdpovědětVymazat
 6. Tvoříte spolu nádherný pár:-) úplně do časopisu!:D:-) a i když je možná na jednu stranu že ses Prahy vzdala tak i přesto ti přeju vám oběma mnoho štěstí:*

  OdpovědětVymazat
 7. Úplně chápu tvoji situaci Simčo:) a ze závistivců si vážně nic nedělej, vidíš že stejně si dostala co si chtěla, protože jak už si před delší dobou psala v nějakém jiném článku, že vždycky dosáhneš svého tak tady je důkaz toho, že ano a já ti moc fandím! Přítel se k tobě skvěle hodí vlastně asi bych si k tobě jiný typ kluka ani nedokázala představit:D takže za mě na jedničku s hvězdičkou tvoříte krásný pár a je vidět, že milujete jeden druhého a to vám myslím bohatě stačí na to, abyste společně závistivcům ukázali že k sobě patříte:-) moc krásný článek, opravdu takové články mám od tebe jednou za čas moc ráda, že se nám takhle otevřeš:)

  OdpovědětVymazat
 8. Tak hlavně hodně štěstí! Láska je pro mě nejdůležitější na světě, takže chápu. www.jojovictus.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 9. Simčo, prosím Tě, udelej nejaky stehovaci clanek :DDD :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám v plánu takový článek udělat jak bude vše hotovo:)

   Vymazat