sobota 2. července 2016

PLANS FOR THIS SUMMER


Včera začaly oficiálně letní prázdniny, i když já mám prázdniny dá se říct už poměrně hodně dlouho, takže pro mě to není zas až taková událost, že bych oslavovala, že bude teď dva měsíce volno:D:) každopádně začíná léto a s ním i plno akcí a různé dovolené a já bych vám v dnešním článku chtěla alespoň tak zhruba říct co čeká přes léto mně.


Zrovna dneska odjíždím s rodiči na takovou menší dovolenou do Polska, kam přesně se dozvíte buď už během dneška na snapchatu anebo brzy v novém článku:) vracet se budeme asi ve středu, ale to se všechno ještě uvidí, každopádně přijedu domů a jen si přebalím nějaké věci v kufru a v pátek už brzy ráno jedu zase pro změnu směr Praha!!! Neskutečně se těším jelikož jedu zase na víkend ke kamarádce a máme naplánováno plno věcí, co chceme (musíme):D stihnout! To se vrátím potom v neděli někdy v noci a pak začíná "klidový režim“ :D to znamená, že budu týden doma, samozřejmě budu nejspíš chodit do práce, protože co si budem, peníze jsou potřeba:D pak mě čeká jedna akce tady u nás, takže tam máme v plánu s kamarádkami se zajít podívat a pobavit. Když se teď tak zamyslím, tak pak už bude vlastně půlka července za námi, což je celkem šílený! ale mám prostě dojem, že tohle léto bude to nejlepší za poslední dobu!:) jelikož pořád něco dělám a doma se zdržuju minimálně. Nicméně na ten další týden v tomhle případě tedy předposlední týden v červenci zatím plány nemám, ale určitě do té doby něco s někým vymyslím:D každopádně na ten úplně poslední týden mám naplánovaný výlet ke kamarádce na Slovensko, jelikož jsme se hrozně dlouho neviděly:) Tímto končí mé plány na červenec a začíná srpen. 


Srpen bude v mém případě i celkem zlomový měsíc a hned vám řeknu proč. Na první týden mám s kamarádkou v plánu jet na víkend do Ostravy, chceme jet jednak společně na nákupy a asi i taky nějakou tu párty máme v plánu žejo:D na druhý týden v srpnu nic nemám a asi budu relaxovat tak nějak doma, protože ten další týden bude nejvíc nejlepší!!! Spíš teda víkend ale říkejme tomu týden:D s kamarádkama jsme se totiž konečně odhodlaly jet na nějaký letní festival a jedeme teda na festival Mácháč a už teď odpočítáváme dny, kdy už to bude!!!:D takže na to se nejvíc těším no a po Mácháči přichází konečně? STĚHOVÁNÍ DO PRAHY! Ano je to tak, oficiálně se teda budu stěhovat, ještě úplně přesně nevím co kdy a jak, ale ano stěhuju se. Máme v plánu bydlet spolu s kamarádkou ale je to trochu komplikovanější takže doufáme obě, že se nám to nějakým způsobem podaří:D:) takže po Mácháči hned asi v tom týdnu budu v Praze a asi budu zařizovat různé věci a pak na víkend, to mám v plánu možná jednu akci tady, ale ještě uvidím jak to všechno bude, ale je to taková dejme tomu tradice na zakončení léta, takže bych tam neměla chybět:D:) no a tím taky končí celé léto, takže doufám, že to bude tak skvělý jako ty plány všechny zní! Určitě mi dejte vědět, jaké plány máte na tohle léto Vy:)

8 komentářů :

 1. Téda, tak ty máš program poměrně nabity! Přeju ti at všechny plány vyjdou a gratuluju ke stěhování:) určitě se ti v Praze bude líbit O:)

  OdpovědětVymazat
 2. Tvoje prázdniny jsou opravdu nabité:) já jedu s našima na konci července do Chorvatska a pak mám na celý srpen brigádu, takže budeš mít určitě lepší léto než já:D:( takže ti přeju at si ho co nejvíc užiješ:) a moc se těším už na tvoje nové letní články:)

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem teď na začátku prázdnin chytla chřipku od přítele. :D Takže úplně úžasný. Chtěla bych do Primarku s prohlídkou Drážďan, máme koupený výlet na Neuschwanstein (nádherný zámek v Německu), pak chceme s kamarádkou projít Prahu... Dál už nevím. :D
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
 4. Jé, tak to máš krásný plány! Držím palce, ať všechno klapne :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 5. Máš skvelé plány :) držím palce !
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 6. Super plany, verim, ze ti pojde vsetko podla nich :)

  OdpovědětVymazat
 7. Máš na léto super plány a doufám, že ti všechno vyjde :) Já bohužel nějaké velké akce neplánuji, spíš jenom práce a návštěva rodiny.. to moc zábavně nezní hm :D :D

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 8. Moc krásne plány, nech ti to všetko vyjde :D ♥
  Girl with pink nails

  OdpovědětVymazat