čtvrtek 16. června 2016

THESE SHORTS


Hurá. Konečně jsem se zase po týdnu dokopala k tomu, napsat nový článek a věřte nebo ne, píšu ho opravdu za pět dvanáct, protože jsem si prostě řekla, že ho v tento datum prostě vydám, takže čas zveřejnění 23:59 :DD to ale jen tak na úvod. Nicméně tedy jak vidíte, je to další outfit z Prahy který jsme fotily s kamarádkou o půl osmé večer!:D nejvtipnější na tom bylo to, že ráno jsme vstávaly poměrně brzo abychom šly udělat hezký fotky, když máme ještě obě čerstvý make-up a podobně. Trochu to nevyšlo. Z domu jsme se dostaly někdy okolo čtvrt na 2 odpoledne a důvod? Jednak jsme byly totálně mrtvý z párty, ze který jsme jely taxíkem o půl 5 ráno a ono prostě spát 4 hodiny a pak fungovat moc nejde:D další problém obě jsme měly to ráno nejvíc bad hair day, takže jsme se snažily obě asi hodinu udělat si cokoliv s vlasama, ale prostě nešlo to. Takže jsme skončily obě u těchto sepnutých vlasů styl Ariana a šly jsme konečně:D když jsme dojely do centra tak klasicky už svítilo všude slunko, takže focení? Nepřidalo v úvahu! Takže jsme šly na oběd, procházely se celý den, byly na nákupy a o půl 8 večer se mi už vážně nic nechtělo, ale přemlouvala mě asi hodinu, že to prostě nafotíme i kdyby co bylo:D takže jenom díky ní mám tyhle fotky, protože být to na mě, tak se už takhle večer vážně nic nefotilo, protože mě se v ten den potom už fakt nic extrémně nechtělo:D!! Takže trošku jsem vám tady nastínila naši sobotní story:D, jinak je to takový outfit, který mám teď takhle přes léto nejradši. Vysoké kraťasy, tričko nebo jakýkoliv top a nějaký přehoz:) jinak tyhle kraťasy celkově jsou moje nejoblíbenější! Zažily se mnou už i poměrně hodně a hlavně já pořád nenašla nějaké nové, které by tyhle nahradily!:)
kimono H&M (Coachella)
t-shirt - Mango
shorts - Zara
bag - Michael Kors

10 komentářů :

 1. Nádherný outfit aj fotky!! :3 :*

  OdpovědětVymazat
 2. Simi to je skvělý:)akorát nejsi nějaká smutná?

  OdpovědětVymazat
 3. Celé je to krásne, ty si krásna!♥

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé tak tady ti to moc sluší a celkově se mi outfit strašně líbí! :)

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 5. Ty jsi kočka! Outfit je nádhernej, je to takový ten California uvolněnej styl:) a to k tobě prostě hrozně sedí<3 jinak neschudla si trošku?:) vypadáš ale skvěle!

  OdpovědětVymazat
 6. To kimono je skvělý!:) a fotky se moc povedly:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Ta poslední fotka je strašně cute<3 jinak outfit jako vždy top!

  OdpovědětVymazat
 8. Simčo ty jsi pro mě prostě ta nejhezčí blondýnka co jsem kdy viděla! Krásná, stylová a určitě v životě hodně uspěješ!:)

  OdpovědětVymazat