pátek 24. června 2016

BURGUNDY BOMBER


Krásný pátek:) dneska mám pro vás outfit, který je focený něco už přes víc jak měsíc, ale já pořád nevěděla, jestli se mi fotky líbí a jestli chci outfit zveřejnit. Nakonec jsem se rozhodla, že ho zveřejním, protože jednak mám k němu tak nějak citovou vazbu, i když to bude znít asi zvláštně a taky se k němu váže po dlouhé době story:D:) citovou vazbu k němu mám nebo spíš k těm fotkám z osobních důvodů, takže detaily si asi nechám pro sebe, každopádně o zmíněnou story se s vámi podělím. Ten den, kdy jsme ho šli fotit bylo celkem hezky, ale odpoledne se poměrně hodně zatahovalo, ale já to prostě chtěla jít nafotit!:D takže jsme se sebrali a šli fotit. Co se samozřejmě nestalo, přijdu na místo focení a začalo neskutečně fučet, takže se vlastně divím, že jsem vybrala pár nějakých fotek, kde to tak vůbec nevypadá:D každopádně fotili jsme asi 20 minut a najednou začalo být na obloze dost černo jakože fakt tma!:D tak jsem mého fotografa klasicky popoháněla aby si pohnul a nebyla jsem zrovna příjemná, protože jsem to prostě chtěla vše stihnout:D chtěla jsem pak nafotit ještě detail hodinek, ale to už jsme byli oba ve stresu, jednak z mojich věčných připomínek ať si pohne ale vlastně se nejvíc snaží:D a taky začalo už lehce pokapávat tak jsem usoudila, že teda půjdem. A teď se to stalo!:D v momentě co jsem si schovala foťák do tašky začalo tak neskutečně pršet a bouřit, že než jsem došla k autu, měla jsem všechno mokrý, totálně špinavý boty a nohy od toho jak jsem běžela, ale vlastně mi to vůbec nepomohlo, protože jsem byla snad ještě víc mokrá:D ale tak hlavní je, že outfit se stihl zdokumentovat:D máte taky podobnou zkušenost?:D jinak bomber má tady na blogu premiéru, i přesto, že ho mám doma už asi dva měsíce. Moje podmínka byla prostě burgundy barva ale nikde jsem takovou nemohla sehnat, až jednou když jsem byla zrovna v Praze a měla jsem čas, tak jsem se šla náhodně podívat do Bershky a objevila jsem tam tenhle. Takže jsem věděla, že půjde se mnou, protože splnil především barvu a hlavně se mi líbí, že to není takový ten klasický hutný bomber jak má třeba Topshop nebo Stradivarius, takže já s tímhle byla maximálně spokojená a myslím si právě, že ho teď přes léto na nějaké chladnější večery určitě ještě hodně vynosím:)
bomber - Bershka
turtleneck - Lindex
skirt - H&M
bag - Zara

14 komentářů :

 1. To je skvělý! Já tvoje outfity v poslední době miluju čím dál víc<3

  OdpovědětVymazat
 2. Byla by hrozná škoda kdyby si outfit nezveřejnila! Fotky jsou krásné a tobě to na nich moc sluší:) a story mě pobavila:D

  OdpovědětVymazat
 3. Ten bomber ti neskutečně sluší!:)

  OdpovědětVymazat
 4. Bože chci tvoje vlasy, oči, postavu prostě všechno! Jsi opravdu chodící dokonalost Simčo:) a tvůj blog miluju!

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky a bomber ti sluší!:)

  OdpovědětVymazat
 6. Krásny outfit a tá bombera je skvelá :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 7. Bomber je úžasný, velmi krásné fotky a hezky napsaný článek! :)

  http://twolittleladies9.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. Skvělý, skvělý, skvělý! Nemám co dodat, nádherný! :)
  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
 9. Krásné fotky i outfit! Tyhle stresové situace znám :D nicméně je lepší, fotografa moc nehonit ,)
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
 10. Seš neuvěřitelná krasavice a to se mi blondýny moc nelíběj! :D Outfit Ti moc sluší... :))
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
 11. Veľmi pekný a jednoduchý outfit, tá bomberka je krásna. A tvoja farba vlasov je nádherná. :)

  Bari Bircak

  OdpovědětVymazat
 12. Veľmi podarené, mne sa veľmi páči tá sukňa, skúšala som ju v obchode, ale vyzerala som v nej hrozne, tebe veľmi pristane!

  OdpovědětVymazat
 13. Ten bomber je dokonalost sama! ♥ :)

  SweetElis

  OdpovědětVymazat