úterý 31. května 2016

TWENTIETH BIRTHDAY


Konečně jsem se dokopala k tomu upravit fotky a napsat článek o který jste měli zájem a to, co jsem dostala k narozeninám:) které jsem oslavila hned dvakrát. V pátek s kamarádkami, což někteří podle snapchatu zajisté viděli:DD a pak v sobotu s rodinou a tentokrát to vyšlo, že přesně v sobotu tedy 28. května jsem měla oficiálně dvacáté narozeniny. Oslava byla moc fajn, ostatně tak jako vždycky. Pokaždé se všichni celá rodina sejdeme, popovídáme si, sdělujeme si zážitky a vše je hrozně hezký:) a já osobně mám tyhle setkání a události nejradši, protože je to pro mě vždy hodně emoční:)

A co jsem tedy vlastně dostala? Já asi ani neměla nějaký přání, i když ano, přála jsem si jednu věc, kterou jsem nakonec i taky dostala a ze které mám jistojistě největší radost a tím je nový telefon. Né že by můj starý byl špatný, ale pro mě byl už celkem pomalý, měl malou paměť a celkově jsem chtěla i větší displej:) takže růžový iPhone 6s byl jasná volba! Zvykla jsem si na něj během hodiny tak rychle, že mi teď můj starý 5s přijde absolutně mini:D ale dost o telefonu, dostala jsem i jiné dárky:) například parfém od Chanel a musím uznat, že z řady Chance je tohle ten nejpovedenější! Doma mám ještě jednu Chanel Chance eau Fraiche a ta se teď díky téhle nejnovější vůni zařadila hned na druhou pozici. Pak jsem dostala taky tu nejkrásnější kytici na světě!!!! která tak neskutečně voní, že nechci aby nikdy zvadla, dále přívěsky na Pandoru, která už je mimochodem plná:D, takže jsem některé musela sundat a vyměnit za nové:D:) pak jsem taky dostala nějaké drobnosti, obaly na telefon a pak taky i peníze, ať si koupím i něco sama, protože mě se většinou nikdo moc nezavděčí:D takže radši si věci kupuju a vybírám sama:) tak snad nejsem v tomhle jediná:D a jak bych své narozeniny shrnula? Ani nevím, nejde asi vyloženě říct, že teď to byly ty nejlepší narozeniny, každý rok mám krásné narozeniny, dostanu vždy nejkrásnější dárky ale hlavně, mám kolem sebe ty nejlepší přátele a pořád tu nejvíc milující rodinu, které za to všechno, co díky ní mám a co pro mě dělá neskutečně moc DĚKUJI!


13 komentářů :

 1. Tééda krásné fotky i dárky! Závidím ti ten iPhone taky bych si ho přála tak uvidíme:D.)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné fotky Simčo a ta kytice!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Telefon je krásný:) dostala si krásné dárky:) je vidět že máš skvělou rodinu!

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ten parfém mě fakt zaujal:O jinak krásné fotky:)

  OdpovědětVymazat
 5. Všechno nejlepší. Dárky jsou krásné, dort taky. Koupi iPhonu zvažuju, s tím svým mobilem jsem už úplně out
  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat
 6. Všechno nejlepší a dostala si opravdu nádherné dárky!
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné fotky a úžasne darčeky!:)

  Saja Frey blog

  OdpovědětVymazat
 8. Krasne darceky si podostavala :)

  OdpovědětVymazat
 9. Dokonalé fotky a opravdu krásné dárečky! :) Ta kytice je nádherná ♥ ♥

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 10. Téééda, tys musela být tedy obzvlášť hodná! :D Nedávno jsem měla narozeniny a byl o tom i můj první článek! :) Dostala jsem svoji první Pandoru, takže v tom se shodujeme a iPhone6s mám též :P . Jinak super trendy outifity, takže sleduji na insta! :)
  www.lifestylebirdie.com

  OdpovědětVymazat
 11. Pěkné dárky, závidím ten parfém :)

  OdpovědětVymazat
 12. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat