čtvrtek 31. prosince 2015

HAPPY NEW YEAR!


Dnešní článek je takové shrnutí tohoto roku. Pokud bych měla rok 2015 shrnout do pár vět, tak musím říct, že pro mě tento rok byl víc než skvělý! Udělala jsem spoustu věcí, na které jsem pyšná. Například, úspěšně jsem odmaturovala, takže na to jsem pak zažila to nejlepší léto:))) oslavila jsem naprosto nejlíp narozeniny, navštívila další nová místa a pak si taky založila tento blog. K tomu se váže to, že bych vám chtěla alespoň takto moc poděkovat! Nečekala jsem, že za tak krátkou dobu si získám tolik pravidelných návštěvníků, moc mě těší každý komentář a taktéž každá zpráva, které mi píšete. Doufám, že byl pro vás tento rok alespoň z části tak úspěšný jako ten můj:) takže na závěr vám už jen popřeju Šťastný Nový Rok 2016!


Zatím se mějte a vše ve zdraví přežijte!:D uvidíme se v Novém roce:)

12 komentářů :

 1. Taky ti přeju krásný Nový rok!:*

  OdpovědětVymazat
 2. Tobě taky vše nejlepší do nového roku:)

  OdpovědětVymazat
 3. Šťastný Nový Rok Simi:*

  OdpovědětVymazat
 4. Už se moc těším na nové články! A taky přeju jen to nejlepší do Nového roku:)

  OdpovědětVymazat
 5. Katka2.1.16

  Ahoj Simi,pred krátkym časom som začala čítať tvoj blog a sledovať Instagram a si úžasná. Máš úžasné články a krásne fotky! Ja maturujem tento rok a som z toho teda totálne vystresovaná, tak dúfam, že to zvládnem :) A prajem ti ešte veľa úspechov na blogu aj v živote a šťastný nový rok 2016! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc si mě tímhle komentářem potěšila!:) taky ti přeju jen to nejlepší do roku 2016 a úspěšnou maturitu, ale určitě to všechno zvládneš!:)

   Vymazat
 6. Aj tebe Šťastný Nový Rok a nech sa ti naplnia všetky tvoje túžby. :)
  https://tobecreativehasnolimits.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat