sobota 14. listopadu 2015

LIPSTICKS


Rtěnky. Ty nejspíš nikdy žádnou z nás neomrzí! Já osobně bych si je mohla kupovat klidně každý den:D jelikož od jisté doby jsem na nich vážně závislá a pomalu se mi už sbírka rozrůstá. Ti, kteří mě sledují na instagramu jistý přehled mají, ale pár slečen mi psalo, jestli bych o nich neudělala samostatný článek a tak je tady. Vybrala jsem ty (pro mě) nejlepší odstíny a které používám prakticky denně, jen se vždy zrovna podle nálady rozhodnu pro jednu z nich. 

Tohle jsou asi moje nejoblíbenější tmavé odstíny. Nejčastěji většinou používám ten od značky Kiko hned první v řadě. Na podzim se mi líbí tmavší rty a tahle je tak akorát!:) občas mám náladu ale i na opravdu výraznou barvu, a tak sáhnu i po odstínu od značky L'oréal.

Kiko 811 / Kiko 813 / L'oréal Riche Blake / Kiko 903 / MAC Elegant Accent


Mezi mé nejoblíbenější odstíny patří ale jednoznačně ty světlé. Já, jelikož díky svým světlým vlasům nejsem nijak moc výrazná, a tak tmavé rtěnky zas tak často nenosím protože se v nich dvakrát necítím. Proto jsou mými stálicemi především rtěnka od Chanel a MAC. Tyhle dvě nosím poslední měsíc pořád dokola a stále mě baví!:)


Kiko 803 / Chanel 117 Magnolia / YSL Rouge Volupté 2 / Calvin Klein Ethereal / MAC Please Me


A na závěr tady mám lesky na rty. Jak je vidno, lesky na rty téměř vůbec nenosím:D důvodem je hlavně to, že se mi pokaždé na rty lepí vlasy a celkově ten lepivý pocit na rtech nesnesu! Přesto jsem pro vás vybrala pár mých oblíbených, a když nálada na lesk přijde, vyberu vždy jeden z nich. Mým nejpoužívanější je ale asi ten od značky Kiko.

UMA Burning Fire / Catrice 050 Sugar Crush / Kiko 11, 12

8 komentářů :