pátek 16. října 2015

WHAT IS ALWAYS IN MY BAG


Jak už ze samotného názvu vyplývá, dnešní článek bude o tom, co nosím vždycky v kabelce. Ještě než se do toho ale pustíme, chtěla bych moc poděkovat těm, kteří můj blog, který je v provozu opravdu krátce nominovali v BlogerceRoku v kategorii Cosmo objev. Moc si toho vážím, protože jsem opravdu nečekala, že bych se v nominaci mohla vůbec objevit. Proto bych Vás chtěla poprosit, pokud chcete mě a můj blog podpořit, abyste hlasovali zde. Moc bych si přála být v TOP 10, tak uvidíme jak to dopadne, každopádně vám i tak moc děkuji:) teď už tedy zpět k dnešnímu článku.

Asi jako každá holka mám ráda ten pocit že vím, že voním:D tudíž, voňavka je pro mne opravdu nezbytností a pokud na poličce nechytnu zrovna nějaký parfém, téměř vždy u sebe mám alespoň některý sprej od Victoria's Secret.

Jako další nutností je peněženka, kapesníčky a GUMIČKYY!:D jak už jsem vám říkala, i když mám rozpuštěné vlasy tak to fakt zrovna dvakrát nemusím, a tak u sebe mám vždycky aspoň dvě gumičky, které mě mohou vždy zachránit. Peněženka je samozřejmost a kapesníčky teď na podzim také.

Další neodmyslitelnou částí mé kabelky je určitě kosmetická taštička, zrcátko a hřeben. Asi bych nesnesla celý den ten pocit, bez toho aniž bych se jakkoliv upravila, takže kosmetickou taštičku mám vždy u sebe a s ní i zrcátko. Ale myslím, že takhle to máme asi každá které není úplně jedno jak vypadá:D:)


Ovšem teď se dostáváme k těm (pro mě) nejdůležitějším věcem a tím je samozřejmě telefon!:D nikdy se nemůže stát, že bych ho u sebe neměla. Většinou ho mám jak přikovaný k ruce:D k tomu se váže ale i to, že jsem na něm téměř pořád, a tak je i nutnost abych měla u sebe vždy nabíječku (PowerBanku), která mi telefon dobije vždy, když potřebuju. Sluchátka, o těch asi netřeba mluvit, a momentálně u sebe nosím vždy i foťák a s ním i druhý výměnný objektiv:)

A jako poslední diář, termoska a brýle. Diář nebo jakýkoliv zápisník potřebuju mít vždy při ruce a tento má podle mě takovou akorát velikost a není ani těžký a hlavně, je hrozně roztomilý:D další věc kterou teď nosím vážně pořád je tahle termoska, kterou jsem si koupila v Drážďanech. Nosím v ní k pítí téměř cokoliv a hlavně se mi líbí její design a na závěr, brýle. No i když musím říct, že ty jsem za posledních 14 dní vyměnila za deštník, ale pokud je hezky, mám je vždy u sebe.

A co nosíte v kabelce Vy?:)

6 komentářů :

 1. Já nosím v kabelce skoro to samé akorát teda ještě nějaký učení no:D:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už učení naštěstí ne:D a děkuji:)

   Vymazat
 2. Tyjo, nosíš toho asi 30x více než já :D asi bych se měla zamyslet, já mám tak kapesníky, termosku a pár propisek + klíče, mobil a nabíječku... jsem fakt ostuda :D
  www.getmovincz.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už jsem si na tohle všechno tak nějak zvykla:D:)

   Vymazat
 3. Nosím většinu stejných věcí jako ty+ bohužel učení :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to takový zvyk už asi no:) když něco nemám tak jako kdybych zapomněla vše:D

   Vymazat