středa 21. října 2015

IN MY TOWN


Při focení tohohle outfitu jsem byla snad smrtelně nemocná!:D bylo mi naprosto příšerně, bolelo mě v krku a o rýmě ani nemluvím, ta stejně zatím neodezněla tudíž mě stále otravuje! Naštěstí to na fotkách není vůbec vidět, a myslím si, že se i povedly:) měla jsem celkem štěstí, že zrovna v tu chvíli co jsme s přítelem začali fotit svítilo sluníčko. Co se ale opět nestalo! Nebyla bych to já, kdybych šla fotit a nebyl nějaký problém, takže. Pokud si nezapomenu doma kartu, tak si pro změnu nenabiju baterku. A náhradní byla kde? No samozřejmě, že doma!:D takže opět, nadšení veliké. Fakt tuhle smůlu mám asi jenom já nebo vážně nevím!:D co už ale určitě znáte, je můj dlouhý béžový kabát. Ukazovala jsem ho v posledním outfitovém postu. K tomu jsem přidala nové džíny a konečně i rolákový top. Letos jsou roláky celkem populární a mě něčím také oslovily. Ten můj má ale holé ruce, takže spíš je to takový tílko rolák:D určitě mám v plánu si ale koupit ještě jeden, nebo dva:D černou klasiku a burgundy.


coat Only
turtleneck Mango
trousers - Zara
bag - Primark
shoes - Lasocki

12 komentářů :

 1. Anonymní21.10.15

  Parada! Tleskam! :)
  www.missmagicpie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Máš pravdu fotky se vážně povedly!:)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, prosím tě, mohla by jsi mi říci, skrz co sis zakládala tento blog? Skrz jakou webovou stránku? Děkuji moc :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, blog mám klasicky přes blogger a šablonu jsem si stáhla. Pokud myslíš ale ještě něco konkrétního tak mi napiš na fb:)

   Vymazat
 4. Ty jsi tak nádherná! Obdivuji každou tvoji fotku!<3

  OdpovědětVymazat
 5. Strašně se mi líbí prostředí, které si pro fotky zvolila:)

  OdpovědětVymazat
 6. Musím uznat, že tvůj blog si mě něčím získal a patří mezi mé nejoblíbenější! Na to že ho máš ani ne dva měsíce je opravdu na profesionální úrovni, jen tak dál!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc si mě tímhle komentářem potěšila:) děkuji moc!:)

   Vymazat