neděle 25. října 2015

FALL BEAUTIES


Válenky. Tyhle boty jsou pro mně především v zimě naprostou nutností! Už když mi bylo nějakých dvanáct a jezdili jsme s rodiči na hory do Itálie a tak různě, všichni je tam měli a já je už v té době chtěla taky:D loni jsem se ale konečně rozhodla, že tedy zainvestuji a pořídím si pravé UGG Australia válenky. Zároveň Vám v tomhle článku chci říct co si o válenkách myslím já a jaký mám na tohle všechno názor a nějak to prostě neumím shrnout jen tak nasucho do třech vět a musím vám říct opravdu vše:D tak snad se při čtení neunudíte a třeba se mnou budete v něčem i souhlasit:)


Hned ze začátku chci říct, že né každého válenky nadchly, ale zároveň nikdo nikoho nenutí je nosit:) já to tady dnes budu hodnotit z toho pohledu, že je mám ráda a ráda je i nosím. Musím také ale i zdůraznit, že jsem naprostý odpůrce všech těch levných napodobenin, které se prodávají například v Deichmannu nebo Gatu! Já jsem si svoje první válenky pořídila zhruba už tak před šesti lety? Docela to letí:D tehdy jsem si koupila klasické černé od značky Roxy. Ty jsem měla asi dva roky možná skoro tři. To už byly ale vevnitř fakt vyšlapané, a tak přišel čas na to, koupit nové:D tentokrát od značky COQUI. Nebyly nějak špatné, ale ani ne dobré. Úplně mi neseděly a na můj vkus je v nich docela málo kožešiny na to, že mě má v zimě zahřát. To jen tak pro objasnění, jak jsem to dříve s nimi měla:)

Konečně se ale dostáváme k hlavnímu tématu celého článku a tím jsou válenky UGG Australia. Loni jsem si řekla, že je prostě čas na změnu. Nějak v tomhle období přelom říjen/listopad jsem se o ně začala tak nějak znovu zajímat a přemýšlet a jejich koupi. Nakonec jsem do toho teda šla! A jedním slovem? BOMBA! Opravdu tady chce člověk srovnat nesrovnatelné. Kvalita, zpracování kůže, celkový materiál no prostě všechno na jedničku. Nemám nic co bych těmto válenkám vytkla. Noo, možná něco jo, cena. Ta je na boty poměrně vysoká ale musím uznat, že to za to opravdu stojí!:) zhruba nějak po Vánocích jsem se ale pořád dívala tak různě na stránky a nedalo mi to a objednala jsem si ještě jedny:D tentokrát nízké. Dilema byla akorát barva. U těch prvních vysokých jsem měla jasno hned, že chci klasické hnědé s bílou kožešinou. Konkrétně mám přesně tento model a u těch nízkých se jedná o model tento v odstínu Navy. Jsem s nimi opravdu na milion procent spokojená a investice rozhodně nelituji! Pokud máte taky možnost si tyhle válenky pořídit i přesto, že je cena taková jaká je, tak se to určitě vyplatí a určitě do toho běžte, protože já si je zamilovala hned při prvním obutí!:) a asi to bude znít docela divně, ale celé léto jsem se těšila právě na to, až je zase budu moct nosit:D v Americe se sice běžně nosí i v létě, ale myslím, že tady bych s tím asi moc neuspěla:D
8 komentářů :

 1. Naprosto skvělý článek a určitě s tebou souhlasím, že ty napodobeniny, které nedrží tvar už při prvním obutí jsou příšerný! Jinak moc se mi líbí typy, které sis koupila ty:)

  OdpovědětVymazat
 2. Vlastním úplně stejné ty vyšší akorát v černé:) a článek i fotky jsou super:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se tehdy taky rozhodovala mezi černými ještě:D ale stejně jsem měla od začátku jasno, že hnědé:D a děkuji:)

   Vymazat
 3. Moc pěkné fotky i článek. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Milujem Uggs, sú najpohodlnejšie! <3

  OdpovědětVymazat