neděle 13. září 2015

MY PANDORA


Pandora. Náramek který zná v dnešní době už snad úplně každý. Já svou Pandoru dostala ke svým 18. narozeninám a od té doby se mi korálky jen sbírají. Myslím si, že to není o tom hned ji zaplnit. Měla by mít svůj příběh, jelikož každý korálek je něčím zvláštní a zajímavý. Můj náramek svůj příběh má, ale psát ho sem celý nebudu. Povím Vám ale, které tři přívěsky jsou pro mně asi nejdůležitější a mají největší váhu. Jedná se o fialovou jiskřivou prvosenkukvětinové srdce a narozeniny. Prvosenku jsem dostala letos od rodičů za maturitu. Je to taková vzpomínka a tento přívěsek mi trochu připomíná čtyřlístek který nosí štěstí a já u maturity měla štěstí hlavně na otázky, tudíž takový opožděný talisman. Druhý přívěsek je trochu víc osobnější. Květinové srdce jsem dostala taky tento rok ale od přítele v době, kdy to mezi námi nebylo úplně ideální. Od té doby je ale zase vše tak jak má být. Třetí přívěsek s nápisem Happy Birthday jsem dostala od svých dvou nejlepších kamarádek loni právě k 18tým narozeninám a pokaždé jak se na tenhle přívěsek podívám tak se mi vybaví naše společné vzpomínky a všechno co jsme spolu prožily, a proto jsou tyhle přívěsky pro mě srdeční záležitostí. Na závěr bych řekla jen to, že i když už má teď Pandoru skoro každý a bere se to už víceméně jako modní doplněk je mnohem cennější mít ji s nějakým příběhem a nosit ji proto, protože pro vás něco znamená a není to jen obyčejný náramek.

4 komentáře :

 1. Moc pěkný článek!! Pandoru také vlastním a mám to úplně stejně. Každý přívěšek má pro mě nějakou hodnotu a to je na tom to nejkrásnější!!:))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak!:) pak si toho člověk i více váží:)

   Smazat
 2. Super článek a souhlasím s Tebou :) taky mám Pandoru, rodiče mi jí koupili právě za maturitu a mám na ní přívěsky od lidí, kteří pro mě něco znamenají, nebo z určitých momentů. Je to můj nejoblíbenější doplněk :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji:) a ano je to tak. Pandora náramek je hlavně o tom, že má nějaký svůj
   příběh:)

   Smazat