středa 30. září 2015

DRESDEN


Krásnou středu všem!:) ještě než začnu bych se chtěla omluvit za moji neaktivitu, ale od minulého týdne jsem na blog neměla skoro vůbec čas, to se ale od teď opět změní a příspěvky budou zase často. Zpět ale k dnešnímu příspěvku. Jak už mnozí z Vás kteří mně sledují na snapchatu (simonajezova) vědí, byla jsem teď na 3 dny v Drážďanech. Jela jsem tam především na podzimní nákupy které byly mimochodem úspěšné jupííí:D! Jelikož jsem ale v Drážďanech jako takových nikdy nebyla, pouze jsme tama vždy jen projížděli ať už z nějaké dovolené nebo tak, tak jsem chtěla vidět i samotné město a památky. Musím říct, že památky jsou opravdu krásné a celkově prostředí města se mi tam moc líbilo dále krásné restaurace, náměstí, uličky a všechno prostě! Určitě mám v plánu se do Drážďan ještě někdy podívat a ne jednou!:) 


Abych nějak zrekapitulovala dny. První den po příjezdu jsme šli víceméně jen po památkách a podívat se do samotného města. První den jsem taky udělala nejvíce fotek, protože z následujícího dne jsem udělala fotky pouze cestou z hotelu k nákupnímu centru a to bylo za celý den vše, takže foťák jsem pak už ani jednou nevytáhla:D byla jsem zapálená tak moc do nákupů že focení šlo stranou:D Na to ale, že jsem si myslela, že moc fotek nepoužiju, je jich právě docela dost, tím pádem sem už nemůžu dát fotky ze třetího dne protože by jich tu bylo tak sto:D, takže kde jsem byla poslední den? Na to se můžete těšit v dalším článku:) teď už se můžete jen kouknout co jsem pro Vás nafotila. 


A co Vy? Byli jste někdy v Drážďanech?:)

10 komentářů :

 1. V Drážďanech jsem byla jednou a byla jsem taky moc spokojená:) jinak krásné fotky a závidím ti takové bohaté nákupy ale v dobrém:) už se těším na outfity!<3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc:) outfitů teď bude hodně:)

   Vymazat
 2. Haha já byla v Drážďanech na 2 dny a byla jsem ubytovaná přesně v tom hotelu (jsou tam 3), co jsou na té hlavní třídě, jako je třeba mango, zara, hm home atd.. Určitě víš! Takže všechny fotky jsou jako bych je fotila já. A náš plán? Vlastně taky takové nakupování :) Náhoda. Děsně mě zajímá, co sis koupila! Já měla největší radost asi z 3 dlouhých šatů do tanečních od návrhářky, mám je z WOHRL, což je neuvěřitelný obchoďák! Tak šup už chci vidět co sis koupila, jeejj. Supr post :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé no vidíš:) přemýšlela jsem, že bych udělala haul ale asi to postupně uvidíte v outfitech co nového jsem si koupila:) a děkuji moc:)

   Vymazat
 3. Jéé super článek! Už se moc těším na outfity:*

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky :) V Drážděn jsem byla jednou a bohužel jen asi na dvě hoďky :( Ale teď na podzim bych se tam ráda podívala - hlavně teda do Primarku :D

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc:) a určitě si tam zajeď a všechno si projdi, určitě to stojí za to, to všechno vidět a pak si udělat i nějakou radost a jít nakupovat:D:)

   Vymazat
 5. do Dráždan jezdím několikrát do roka, je to opravdu krásné město!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano to máš pravdu:) já mám bohužel Drážďany celkem daleko, tudíž se tam zas tak často nedostanu, ale na jaře mám v plánu se tam zase podívat:)

   Vymazat